Płyn usuwający przypalenia

Niemal każdy regularnie przygotowuje sobie jedzenie, co nieraz wiąże się z powstawaniem różnego rodzaju zabrudzeń. Chwila nieuwagi może wystarczyć, żeby garnek został przypalony, a powstała plama jest wyjątkowo trudna do usunięcia, a czasami nawet niemożliwa, jeśli nie użyje się odpowiedniego detergentu. Razem z prezentowanym produktem możesz zapomnieć o przypaleniach patelni czy piekarnika. Wszystko to dzięki innowacyjnej formule oraz odpowiednim zagęszczeniu produktu. Środek jest używany w gastronomii oraz użytku domowym.

Profesjonalne środki czystości
obrazek prezentujacy

Jak często stosować płyn do przypaleń w kuchni?

Płyn do przypaleń w kuchni nie jest przeznaczony do regularnego stosowania, tylko doraźnego. Nie trzeba go więc stosować w przypadku łatwych do wyczyszczenia zabrudzeń. Sprawdzi się zawsze wtedy, kiedy najbardziej go potrzeba, czyli w przypadku przypaleń i innych tego rodzaju zabrudzeń. Co więcej, produkt jest bardzo prosty w użyciu - wystarczy nanieść go na daną powierzchnię, odczekać około 5 minut i wyczyścić gąbką czy zmywakiem, a na koniec spłukać gorącą wodą. Warto przy tym pamiętać o założeniu rękawic.

Co czyścić płynem do przypaleń kuchennych?

Płyn do przypaleń kuchennych jest odpowiedni do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Najczęściej stosuje się go do usuwania zabrudzeń z garnków, patelni czy piekarników, jednak sprawdzi się świetnie także w przypadku piecyków, rusztów, płyt gazowych, kuchni indukcyjnych czy okapów wentylacyjnych oraz innych urządzeń kuchennych. Dlatego środek cieszy się rosnącą popularnością i jest doceniany za swoją skuteczność, a jednocześnie uniwersalność. Doskonała broń na nieczystości!

Płyn czyszczący przypalenia - dlaczego warto?

Płyn do czyszczenia przypaleń kuchennych jest przede wszystkim uniwersalny w swojej roli. Nada się do czyszczenia grilla, kuchenki gazowej czy patelni. Jest gotowy do użycia, dlatego już po 5 min po aplikacji można zetrzeć przypalone zabrudzenia i je usunąć. Jest wielozadaniowy, a przy okazji jego cena jest konkurencyjna. Na uwagę zasługuje też prostota aplikacji, ponieważ produkt posiada atomizer, który umożliwia wytworzenie gęstej piany, wchodzącej w efekcie w silniejszą reakcję z zabrudzeniem, którego chcemy się pozbyć.